Marka Konica Minolta to synonim firmy kreatywnej, przyjaznej i wiarygodnej, która nie boi się podejmowania nowych wyzwań. O wartości naszej marki przesądzają cztery wyjątkowe cechy: bogata specjalistyczna wiedza techniczna dotycząca całej dziedziny przetwarzania obrazu, kultura nieodmiennie zorientowana na tworzenie wysokiej jakości produktów i usług, wyjątkowe grupy produktów opracowane przy wykorzystaniu zintegrowanych technologii oraz sieć usług marketingowych sprawnie odpowiadająca na potrzeby klientów.

Istotą marki Konica Minolta jest głęboka specjalistyczna wiedza techniczna umożliwiająca realizowanie innowacyjnych i oryginalnych pomysłów, którymi możemy nieustannie zaskakiwać naszych klientów.

Urządzenia Kolorowe

Urządzenie Czarno-Białe

Urządzenia Produkcyjne


Aktualności

Konica Minolta zaprezentowała inteligentną platformę Workplace Hub

Konica Minolta Inc. (Konica Minolta) zaprezentowała w Berlinie inteligentną platformę Workplace Hub, rozwiązanie oferujące szerokie spektrum usług, które pozwala użytkownikom efektywnie i w sposób zoptymalizowany wykonywać swoje zadania biznesowe. Nowy system służy do zarządzania całą strukturą IT oraz usługami, dostępnymi w danej organizacji.

Nowy Workplace Hub stanowi kolejny etap nowatorskich rozwiązań, jakie są oferowane przez Konica Minolta od wielu lat i jest odpowiedzią na wciąż zmieniające się potrzeby biznesowe Klientów. Tworząc inteligentne, zintegrowane systemy firma umożliwia Klientom szybciej i wydajniej osiągać cele, podejmować trafne decyzje oraz skupiać się na wynikach pracy zamiast na narzędziach z których korzystają.

Workplace Hub został zaprojektowany tak, aby połączyć wszystkie technologie, sprzęt, oprogramowanie i usługi na jednej, wielopoziomowej platformie, tworząc system koordynujący całą infrastrukturą IT w firmie. Narzędzie to pozwala wydajniej zarządzać usługami informatycznymi. Rozwiązuje również kwestię złożoności systemów informatycznych w firmach poprzez zastosowanie efektywniejszego zarządzania zróżnicowanym wachlarzem narzędzi, usług i urządzeń wykorzystywanych przez nowoczesne organizacje. Użytkownik ma do dyspozycji ‘Dashboard’, przedstawiający stan wykorzystywania zasobów IT w całym przedsiębiorstwie, dzięki czemu firma może wprowadzić zmiany i zoptymalizować wybrane procesy.

Dzięki globalnej partnerskiej współpracy z Hewlett Packard Enterprise, Sophos i Microsoft użytkownik otrzymuje najwyższej klasy sprzęt oraz systemy IT. Dodatkowe usługi oferowane przez Canonical i BrainTribe otwierają dostęp do rozwiązań opartych na oprogramowaniu open source i zaawansowanego zarządzania danymi, ułatwiając skuteczną cyfrową transformację każdego przedsiębiorstwa. W przyszłości Konica Minolta planuje również integrację nowego rozwiązania z innymi produktami, których znaczenie będzie wzrastać na rynku.